سومین قدم تمرین در منزل

مدت زمان کل دوره 03:05:00
تعداد ویدیو ها 7
شرکت در دوره : 119,000 تومان
Border circle

مدرس : نازیلا ذوالفقارزاده

  • سطح دوره : متوسط
  • وضعیت دوره : به اتمام رسیده
  • قیمت : 119,000
  • تاریخ ثبت دوره : 1400/03/01
  • تاریخ بروزرسانی دوره : 1400/03/03
به اشتراک گذاری
سومین قدم تمرین در منزل

سومین قدم تمرین در منزل( نیمه پیشرفته) 

در واقع هدف از این دوره ها این هستش که به خانمهای خانه دار ، مادران، دانشجویان، کارمندان و همه خانمهایی که عاشق ورزش و خوش اندام شدن هستند ولی به هر دلیلی نمیتونن برای ورزش به باشگاه های ورزشی برن آموزش بده که شما میتونید تو هر سطح و توان جسمی که هستید با حداقل وسایل ورزشی مثل دمبل یا بطری آب و یا حتی بدون هیچ وسیله ورزشی تو یک فضای یک متر در یک متر فقط با وزن بدن ورزش کنید و فشار تمرینی خیلی خوبی به بدنتون وارد کنید و به تناسب اندام برسید.

پس بهتره بهانه ها رو کنار بزارید و با ما تو این دوره های ورزشی همراه بشید.

مربی خصوصی تمرین در منزل در خانه شما

با تهیه این دوره های ورزشی شما یه مربی خصوصی تو خونتون دارید و میتونید صفر تا صد ورزش ها رو همراه با مربی تون انجام بدید بدنتون رو گرم کنید ورزش کنید و نحوه صحیح اجرای حرکات رو یاد بگیرید و در نهایت بدنتون رو سرد کنید.

اجرای تمرین ها با توجه به توان بدنی شما

تو این دوره ها هر کسی با توجه به توان جسمی که داره حرکت مورد نظر خودش رو انتخاب میکنه و انجام میده و به مرور که پیشرفت میکنید میتونید حرکات سنگین تر رو همراه با مربی تون انجام بدید.

اجرای تمرین ها با توجه به هدف شما

تو این دوره ها شما یاد میگیرید که تمرین ها رو با توجه به هدفتون انجام بدید.هر کسی هدف خودش رو داره.افرادی هستند که هدفشون کاهش وزن ، افزایش وزن، تقویت عضلات و سلامتی هستش پس شما یاد میگیرید که با توجه به هدفی که دارید چطور باید تمرینات رو انجام بدید.

فراموش نکنید که برای رسیدن به بهترین نتیجه از تمرین ها ورزشها رو 4 روز در هفته با توجه به توضیحاتی که تو قسمت مقدمه گفته شده انجام بدید.

مهمترین مسئله برای رسیدن به هدف

مهمترین مطلب برای رسیدن به هدفتون این هستش که شما هر هدفی که دارید کاهش وزن، افزایش وزن ، سلامتی و.... مهمترین مسئله رعایت برنامه غذایی صحیح در کنار ورزش و استراحت کافی و زندگی بدون استرس است .پس اگر میخواهید به هدفتون برسید باید این موارد رو بصورت کامل رعایت بکنید تا با تمام سرعت به سمت هدفتون و زندگی سرشار از شادی و انرزی جسمی بالا حرکت کنید.

این دوره شامل 3 فایل ویدئویی ورزشی و 1 فایل ویدئویی مقدمه و توضیحات تکمیلی درباره دوره است.

سومین قدم تمرین در منزل مخصوص دوستان عزیزی است که حداقل دو تا سه ماه سابقه ورزشی دارند.

تلاش این دوره ها به این صورت هستش که تمام عضلات بدن شما مخصوصا عضلاتی که بیشتر در خانمها ضعیف است تقویت شود.

بهترین زمان برای ورزش در طول روز و هفته

بهتر است قبل از شروع دوره برنامه ریزی کنید و زمانی را برای ورزش در طول روز و هفته با توجه به شرایط زندگی و کاری خودتان مشخص کرده و سه تا چهار جلسه در هفته ورزش کنید .تا بهترین نتیجه را از دوره بگیرید.

 

بعد از ثبت نام در دوره لینک دوره ها برای شما باز شده و میتوانید فایلهای ورزشی را دانلود کنید.

در صورت داشتن هر نوع سوال در مورد دوره های ورزشی و مشاوره رایگان شرکت در دوره ها با توجه به هدف و سطح توانایی و علایق خودتان لطفا از طریق شماره واتس اپ 09339137872 با ما در ارتباط باشید.


بعد از ثبت نام در این دوره لینک های دانلود برای شما فعال خواهد شد

برای درج نظر باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

Go to top of page