مربی خصوصی شما

مدت زمان کل دوره 00:00:00
تعداد ویدیو ها 0
شرکت در دوره : 99,000 تومان
Border circle

مدرس : نازیلا ذوالفقارزاده

  • سطح دوره : مقدماتی
  • وضعیت دوره : در حال اجرا
  • قیمت : 99,000
  • تاریخ ثبت دوره : 1399/06/28
  • تاریخ بروزرسانی دوره : 1400/01/22
به اشتراک گذاری
مربی خصوصی شما

قدرتمندترین راه برای رسیدن به اندام ایده آل

تا امروز تمام تلاشم این بود دوره هایی تهیه کنم که مثل مربی خصوصی عمل میکنه و شما با حداقل هزینه مربی خصوصیتون رو به خونه ببرید و همراه با فایلهای ویدئویی یا دوره های تخصصی با من تمرین کنید.

با بازخوردی که از دوستان داشتم متوجه شدم دوستانی که کامل به گفته ها عمل میکنند نتایج فوق العاده ای از دوره ها میگیرند ولی مشکل اینجاست بعضی از دوستان انگیزه کافی برای تمرین ندارند و همیشه کارهای دیگه ای تو اولویت هستش که باید انجام بدن و وقتی کارها تمام شد دیگه از خستگی توان ورزش رو ندارند و تمرین رو به فردا یا شنبه معروف نگه میدارند.

داشتن انگیزه کافی برای ورزش و رعایت برنامه غذایی روزانه

مشکل اینجاست که این افراد انگیزه کافی برای ورزش و تحرک ندارند و اگر ما بتونیم انگیزه افراد رو تا رسیدن به هدف حفظ کنیم میتونیم نتایج فوق العاده ای از دوره بگیریم و تو حداقل زمان کاری کنیم که سالها آرزو داشتید بهش برسید.

روش کار در دوره خصوصی

من تو این دوره هر روز با شما در ارتباط هستم و شما باید برنامه تمرینی و غذایی روزانه تون رو بهم گزارش بدید. ما تو این دوره با یک تیر دو نشون میزنیم اول چون شما میدونید تا آخر شب باید به من گزارش کار بدید سعی میکنید حتما طبق برنامه تون عمل کنید و دوم شما هر روز با من در ارتباط هستید و میتونم راهنماییتون کنم که چطور با تمام سرعت به سمت هدفتون که رسیدن به اندام ایده آل هستش حرکت کنید.

شما بعد از ثبت نام بصورت آنلاین با من ارتباط برقرار میکنید و بعد از هدف گذاری و گرفتن اطلاعات دوره یک ماهه رو شروع میکنیم.


معرفی دوره :


بعد از ثبت نام در این دوره لینک های دانلود برای شما فعال خواهد شد

برای درج نظر باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

Go to top of page