دریافت برنامه تغذیه

به اشتراک گذاری
دریافت برنامه تغذیه

برنامه غذایی ویژه شما بدون محدودیت در نوع غذای مصرفی

برنامه تغذیه زیر نظر پزشک متخصص تغذیه نوشته میشه و برنامه عالی و کاربردی برای کاهش و افزایش وزن با توجه به هدف شما هستش.

اصلاح الگوی غذای مصرفی

هدف ما اینه که علاوه بر رسیدن شما به هدفتون اصلاح الگوی غذای مصرفی داشته باشید یعنی شما یاد میگیرید که چه مقدار غذا مصرف کنید که تا آخر عمر علاوه بر داشتن اندام متناسب و ایده آل، انرژی زیادی در طول روز برای انجام کارهای روزانه تون داشته باشید.

روش برنامه های غذایی

روش برنامه های غذایی ما به نحوی هستش که شما محدودیت غذایی ندارید یعنی حتی اگر سفر خارج از کشور هستید میتونید با توجه به غذایی که رستوران مورد علاقه تون داره شما غذای دلخواهتون رو انتخاب کنید و فقط مقدار غذا رو با توجه به دستوری که پزشک مشخص کرده مصرف کنید و از غذاتون لذت ببربد. برنامه های غذایی تا چهار هفته کاربرد دارد و اگر به تمام موارد گفته شده عمل کنید در طول این چهار هفته حداقل چهار کیلو وزن کم میکنید.

بعد از خرید دوره فرم ثبت نام برای شما باز میشه .سعی کنید در زمانی فرم ها رو پر کنید که تایم کافی داشته باشید و با حوصله به سوالات جواب دهید که پزشکتون بهترین برنامه رو براتون بنویسند.

لطفا قبل از پر کردن فرم ها دفترچه راهنمای دوره رو از طریق این لینک مطالعه کنید و اطلاعاتتون رو طبق آموزشی که داده شده بنویسید چون بعد از ثبت اطلاعات دیگر امکان ویرایش فایل برای شما وجود نخواهد داشت.

.


بعد از ثبت نام در این دوره لینک های دانلود برای شما فعال خواهد شد

برای درج نظر باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

Go to top of page