دوره مبتدی تمرین در منزل سطح 1 (آسان)

مدت زمان کل دوره 01:12:00
تعداد ویدیو ها 2
Border circle

مدرس : نازیلا ذوالفقارزاده

  • سطح دوره : مقدماتی
  • وضعیت دوره : به اتمام رسیده
  • قیمت : رایگان
  • تاریخ ثبت دوره : 1399/04/15
  • تاریخ بروزرسانی دوره : 1399/06/29
به اشتراک گذاری
دوره مبتدی تمرین در منزل سطح 1 (آسان)

دوره ویژه افراد مبتدی و مامان های عزیز

این دوره رو مخصوص افراد مبتدی و مامانهای نازنینی تهیه کردم که سالهاست ورزش نکردند و الان میخوان تو خونه ورزش کنند که هم اندامی خوش فرم تر بسازن هم از لحاظ روحی کلی حالشون بهتر بشه و انرژی شون برای انجام کارهای روزانه بیشتر بشه.

گرفتن قد، وزن، عکس و سایزهای بدن قبل از شروع دوره

یاتون باشه که حتما قبل از شروع دوره قد و وزن و سایزهاتون رو صبح بصورت ناشتا بگیرید و یادداشت کنید و چند تا عکس با حداقل لباس از جلو پشت و پهلو از خودتون بگیرید و جایی ذخیره کنید تا بتونید با یک ماه آینده خودتون رو مقایسه کنید.

مدت زمان اجرای تمرینات

شما باید این تمرینات رو سه بار در هفته انجام بدید و بعد دو تا چهار هفته (بسته به توان بدنیتون)تمرینات براتون عادی میشه و میتونید تمرینات جلسه 1 و 2 رو با هم ترکیب کنید و یک ساعت تمرین در طول روز داشته باشید.

تعهد نامه

قبل از شروع دوره یک تعهد نامه برای خودتون بنویسید و متعهد شوید که تمام تلاشتون رو برای رسیدن به هدف انجام میدهید.این تعهد نامه رو جایی مثل در یخچال بچسبانید که هر روز ببینید تا هدفتون جلو چشمتون باشه و هر روز بتونید قدمی براش بردارید و انگیزه تون تا لحظه آخر حفظ بشه.

تعیین زمانی خاص برای تمرین

یک زمان خاص در طول روز در نظر بگیرید و سعی کنید همیشه آن ساعت از روز را به ورزش اختصاص دهید.اینطور شما میتونید با تعهد بیشتر به هدفتون برسید.

هدیه به خود با هر تغییر

با هر تغییر کوچیک تو بدنتون یه هدیه کوچیک به خودتون بدید باید بتونید خودتون رو تشویق کنید تا انگیزه تون تا لحظه آخر حفظ بشه و به هدفتون برسید.

دوره تخصصی تمرین در منزل

بعد از این دوره شما آمادگی اینو دارید که تو دوره تخصصی تمرین در منزل که ویژه افراد مبتدی هستش شرکت کنید و ما تو اون دوره خیلی بهتر و دقیقتر رو تک تک عضلات بدنتون کار میکنیم و شما میتونید به راحتی همراه با فایهای تمرینی ورزش کنید و علاوه بر افزایش توان عضلانی تون انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خواهید داشت.

چون با ورزش سوخت و ساز بدنتون بالاتر میره پس عضلات قوی تر و خوش فرم تری خواهید داشت و در طول روز کالری بیشتری مصرف میکنید در ضمن حال روحی تون هم خیلی بهتر خواهد شد.

.

منتظر شنیدن نتایج ارزشمندتون هستم .حتما ما رو در جریان کارها و نتایجتون قرار بدید.

خوشحال میشم که عکسها و سایزهاتون رو برای ما هم ارسال کنید 

حتما کامنت بزارید و نظرتون رو از دوره با بقیه دوستانتون به اشتراک بزارید.


معرفی دوره :


برای دانلود فایل های رایگان با حساب کاربری خود وارد سایت شوید.

برای درج نظر باید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

Go to top of page